Pompa Bakım ve Servis Hizmetleri  Hangi Aşamalardan Oluşur?

Pompa Bakım ve Servis Hizmetleri, tesislerinizde kullanmakta olduğunuz pompaların, Maxtrans teknik servis personeli tarafından, duruma ve ihtiyaca göre yerinde veya Maxtrans servis atölyesinde; arızasının tespiti, kullanıcısına raporlanması, tekliflendirilmesi, değişmesi gereken yedek parçaların tedariği, değişimi, talep doğrultusunda bakım sonrasında pompanın tesiste prosese montajı ve devreye alınmasını kapsar.

Pompa Bakım Anlaşması Kullanıcıya Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Pompa Bakım Anlaşması, tesislerinizde çalışmakta olan pompanın kullanıcı hataları  veya beklenmedik dış etkenler dışında, Maxtrans teknik ekibinin pompanın gerekli bakım sürelerinde kontrol ve bakımlarını yaparak, hatasız sürekli olarak hizmet vermesini sağlaması işidir.

Maxtrans eğitimli teknik ekibi, mevcut pompanızın durumunu sözleşme öncesinde analiz edip, kullanıcıya raporlar. Rapor sonrasında her iki tarafın uygun bulacağı bakım ve kontrol periyotları belirlenir. Bundan sonraki tüm süreçte işleyiş sorumluluğu kullanıcı ve Maxtrans ekibindedir.

Yapılan planlı kontroller ve bakımlar sayesinde, pompa bakım maliyetleri azalır, beklenmedik duruşların dolayısıyla üretim kayıplarının önüne geçilmiş olur.