Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

MAXTRANS Endüstriyel Pompa Armatür San. ve Tic. Ltd. Şti.; Türk Sanayi’ ne akışkan transferi ve uygulamaları konularında ki deneyimi ile; teknik, mühendislik ve danışmalık hizmetleri, satış ve satış sonrası desteği vermekte olan, bir distribütörlük firmasıdır.

MAXTRANS Endüstriyel Pompa Armatür San. ve Tic. Ltd. Şti.; dünyaca ünlü Çift Diyaframlı Pnömatik Pompalar, Santrifüj Pompalar, Dişli Pompalar, Peristaltik Hortum Pompalar, Salmastrasız Manyetik Kavramalı Pompalar, Kapalı Motorlu Pompalar, Gıdaya Uyumlu Pompalar üreticisi, Avrupa, Amerika ve Japonya menşeili 20 markanın Türkiye temsilciliklerini yapmaktadır..

MAXTRANS Endüstriyel Pompa Armatür San. ve Tic. Ltd. Şti.; stoklu çalışma anlayışıyla, pompa ve diğer ekipmanlar temsilciliğini 10 yıllık deneyimi ile Türkiye de tam servis desteği ile sürdürmektedir. Stok büyüklüğülü ve hızlı pompa/yedek parça temini ile tüm rakiplerinin önündedir.

UZMANLIK

Biz MAXTRANS Endüstriyel Pompa Armatür San. ve Tic. Ltd. Şti.; çalışanları olarak, viskoz, gıda, su, kimyasallar, aşındırıcı, korosif ürünlerin transferinde uzmanız. Eğitimli satış takımımız ve servis personelimiz ile müşterilerimizin sorunlarına her zaman cevap buluruz.

DENEYİM

MAXTRANS Endüstriyel Pompa Armatür San. ve Tic. Ltd. Şti.; 2005’ ten bu yana, binlerce uygulama problemini çözmek, piyasada fark yaratan, benzersiz bir teknik beceri ve deneyimi beraberinde getirmiştir.

SERVİS

MAXTRANS Endüstriyel Pompa Armatür San. ve Tic. Ltd. Şti.; tam teşkilatlı bir servis ve tamir hizmeti sunmaktadır. Eğitimli servis personeli ve İstanbul’un en büyük kapasiteli stoklarından biriyle bütün pompa tip ve markalarına hizmet vermektedir. Servis hizmetleri Tesiste/Yerinde bakım ve servis hizmeti, Sözleşmeli bakım hizmetleri‘ni de kapsamaktadır.